Meilė ir noras dalintis namuose gamintu maistu gimė dar 1989 metais, kai ,,Bakūžėje”, pirmą kartą Mažeikiuose, buvo parduota pirmoji cepelinų porcija. Ši porcija tapo gražia simboline pradžia, kviečianti žmones užsukti pas mus, šilto, namuose gaminto maisto, maisto, kuris kviečia kaskart sugrįžti, lyg į namus pas mamą.

Dažnai girdime ir sulaukiame žmonių sakančių, jog mūsų maistas ,,kvepia namais”. Didžiausias mūsų tikslas ir noras – leisti Jums, pasijausti, kaip namuose. Jauki aplinka, skanus maistas ir šilti žmonės – tai ,,Bakūžė”.

Norite skanaus maisto ir gausaus stalo sau ir savo svečiams? Trūksta laiko ir idėjų ruošiant maistą? Skanų maistą – mes Jums garantuojame. Patikėkite savo šventės maisto gaminimo rūpesčius mums, nes čia, maistas gaminamas su meile.

Šiandien mes Jums galime pasiūlyti daug daugiau: banketai šventėms, mažųjų krikštynos, vestuvių šventės, gedulingi pietūs, metinės ir maistas pagal užsakymą.

Galvodami apie Jus, bendradarbiaujame sudarydami tik Jums skirtą meniu, o dabar jau galite maistą šventei išssirinkti tiesiog prie kompiuterio. Planuokite šventės meniu, o mes pasirūpinsime, kad viskas garuotų ant Jūsų stalo. Nustebinkite šeimos narius, draugus, pažįstamus patiekalais, kurie visus suartina ir kviečia prie bendro stalo.

Leiskite mums pasirūpinti maistu ant Jūsų stalo. Skanaus!